Biztosítási tanácsadó munka Nagykanizsa és környékén

Saxamon Kft.

Bruttó 200 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2019. 03. 27.

 2019-ben ismét lehetőség nyílik arra, hogy bővítsük az Allianz nagykanizsai  csapatát. Ha diplomád van és nem tudod merre indulj el, van pár ötletem a számodra.

Amennyiben érettségivel rendelkezel,először biztosítás közvetítői hatósági vizsgát kell tenned.Ebben tudok segíteni, de a lehetőség csak ezután nyílhat meg számodra.

Ezek után viszont a következő juttatásokat nyújtjuk: gyakornoki támogatás 3 évig,ingyenes oktatások bentlakással is,egyedi - negyedéves célfeladatok, állományápolási megállapodás és karriercímek. Légy te is tagja az ország legnagyobb biztosítótársaságának!

A többit már személyesen,nézz be hozzánk, ha erre jársz!

Ha érdekelnek a részletek a Nagykanizsa Zrínyi u 21.szám alatti irodánkban érdeklődhetsz,vagy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Biztosításközvetítés

Elvárások

  • érettségi,vagy diploma

Előnyök

  • kötetlen munkaidő,magas juttatások,egyedi célfeladatok,kezdési támogatás

Amit kínálunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!