Fizikai, segéd, betanított munka

Anyagkezelő munkatársat keresünk Budapestre a X. kerületbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Bruttó 1150 - 1300 / óra
2019. 05. 09. 08:48

Anyagkezelő Budapesten (X. kerület)

Fröccsöntő gépek folyamatos anyagellátásának biztosítása.

Biztosítja az előírt típusú és mennyiségű alapanyag rendelkezésre állását a gépeknél.

Anyag feltöltés után a fröccsgépek takarítása és tisztántartása.

Feladatok:

  •  Az anyagellátás folyamatos biztosítása
  • Alapanyagok előkészítése, szárítás
  • Termékváltásoknál anyagcserék elvégzés
  • Készáru mozgatás
  • Anyagfeltöltéssel kapcsolatos dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Min. 8 általános végzettség
  • Önállóság
  •  Megbízhatóság

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés+ cafeteria
  • Ingyenes lakhatási lehetőség biztosítása
  • Biztos, bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése