Informatika, telekommunikáció

Online pénztárgép szervizes állás Nagykanizsán és környékén

Munkavégzés helye: Nagykanizsa és környéke
2019. 06. 25. 16:21

Dinamikusan fejlődő számítástechnikai vállalkozás, precíz, lojális, dinamikus csapatmunkára képes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett, fiatalos (lehet pályakezdő is) munkatársat keres Nagykanizsára és környékére pénztárgép szervizes munkakörbe.

Feladatok:

  • Pénztárgépek, számítógép alapú pénztárgép rendszerek telepítése, karbantartása, szervizelése
  • a javítási munkálatok adminisztrációja szerviz munkalapokon
  • kapcsolattartás, ügyintézés partnerekkel
  • ügyeleti rendszerben történő munkavégzés

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány + vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • rendezett, kulturált munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások
  • céges autó, mobiltelefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése