Szakmunka

Távközlési hálózatszerelő szakembernek álláslehetőség Zala megyei munkavégzéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagykanizsa
2019. 10. 11. 15:31

Pécsi székhelyű cégünk keres Zala megyei munkavégzésre tapasztalt sat-os, rezes, és optikai hálózatszerelőket alkalmazotti vagy vállalkozói munkaviszonyba. Munkabér megegyezés szerint.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • A feladat a Magyar Telekom által kiadott létesítési, hibaelhárítási és fenntartási feladatok végzése. Cégünk Zala megye mindhárom primer körzetébe (83, 92, 93) keres munkaerőt.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • a szakmában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • precíz, önáló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • a szakmában szerzett 5+ éves tapasztalat
  • tapasztalt gépjárművezető

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges autó
  • céges mobiltelefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése