Hitelspecialistát/hitelügyintézőt keresünk Nagykanizsán

RICH INVESTMENTS Bt.
Nagykanizsa
Nettó 200 000 Ft / hónap
2020. 02. 21.

Csapatunk hitelezési részlegére keresünk - elsőkörben mellékállásban, mely próbaidő után főállássá változik - 2 új (20-35 év közötti) munkatársat Nagykanizsa és vonzáskörzetére. Gazdasági diploma vagy banki szakmában szerzett tapasztalat előny, de ha csak érettségid van az is elegendő (ebben az esetben hatósági - Magyar Nemzeti Bank - vizsga letétele szükséges, melyre ösztöndíj programot biztosítunk)

Várható jövedelem (eddigi igények alapján):

  • 200-250.000 Ft (folyósított hitelek után banki jutalékfizetés alapján van elszámolás)

Jelentkezést kizárólag fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva fogadunk!

Ha nem kerülnek csatolásra a kért dokumentumok nem tudjuk elfogadni a jelentkezést!

Feladatok

Munkakör leírása:

  • Pénzügyi tanácsadóink ügyfeleitől beérkező hiteligények lebonyolítása és banki ügyintézés (ügyfél végigkísérése a hitelfelvétel teljes folyamatán).

Elvárások

Neked való ez a munka, ha:

  • Szeretsz üzletiesen öltözni, ápolt megjelenésű vagy
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Megoldásorientált vagy, önállóan tudsz megoldani feladatokat
  • Gyorsan reagálsz a változásokra, körültekintő vagy
  • Nem okoz problémát, ha meg kell tanulnod új dolgokat

Amit kínálunk

  • Teljeskörű szakmai képzés, így nem probléma, ha nincs még tapasztalatod a területen
  • Karrierlehetőség, később senior tanácsadói pozíció betöltése magasabb jövedelemmel
  • Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör és jó társaság
  • Viszonylag rugalmasan beosztható munkaidő (félig kötött)
  • Béren kívüli juttatások, extrák, támogatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!