Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnerénél területi értékesítő (D2D) pozícióban álláslehetőség

Területi Értékesítő Pozíció (D2D)

A Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnere Zala és Somogy megyében munkatársakat keres Területi értékesítő (D2D) munkakörbe.

A területi értékesítők legfőbb feladata a lakossági ügyfélkör otthonukban történő személyes felkeresése és Telekomos ajánlataink elkészítése, értékesítése.

Ha magadra ismertél, akkor rád van szükségünk!

Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy keress minket a +36-30-636-4810 -es telefonszámon.

Feladatok:

Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • új és meglévő előfizetők felkeresése otthonukban
  • telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, szerződéskötés
  • táblagépen történő értékesítés
  • versenytársi aktivitások figyelése a területen, továbbítása a kollégák felé
  • Telekomos kitelepüléseken való részvétel
  • szóróanyagok terjesztés

Elvárások:

Jelentkezz, ha van:

  • affinitásod az értékesítés iránt
  • minimum középfokú végzettséged
  • jó kommunikáció képességed
  • számítógépes felhasználói ismereted
  • van kedved ügyfeleket megismerni, valódi ügyfélkapcsolatokat, ügyfélkört kialakítan

Előnyök:

Jól fogod érezni magad nálunk, ha ilyen vagy:

  • nem riadsz meg a kihívásoktól
  • nem szeretsz helyhez kötve lenni
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • teljesítmény-orientált
  • dinamikus
  • ügyfélközpontú

Amit kínálunk:

Cserébe lehetőséged lesz:

  • teljesítményarányos fizetést elérni
  • részt venni sales tréningeken
  • digitális eszközöket használni
  • dolgozói telefonkártyát kapni, korlátlan hálózaton belüli beszélgetéssel, és 100 GB mobilinternet használattal
  • fiatal és lelkes csapat tagja lenni
  • rengeteg tapasztalatot gyűjteni és számos hosszú távú szakmai kapcsolatot kialakítani

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános