Tapasztalt raktáros munkatársat keresünk Nagykanizsán

Távközléstechnikai cégünk hosszútávra keres tapasztalt raktárost nagykanizsai telephelyére, hosszútávú, teljes munkaidőbe.

Fizetés megegyezés szerint.

Feladatok

  • Mennyiségi és minőségi szempontból tételesen átveszi, bekönyveli a beérkező anyagokat.
  • A meghatározott minőségi elvárások szerinti végzi az anyagmozgatást, csomagolást, tárolást.
  • Összeállítja, számolja, átkönyveli és átadja a szerelőknek a lekérésekben szereplő anyagokat.
  • Összekészíti, átkönyveli és csomagolja a raktárak között mozgatandó anyagokat.
  • Nyilvántartja a szerszámokat, eszközöket.
  • Kezeli és naprakészen tartja a raktárkezelő programot.
  • Esetenként riportokat készít az anyagmozgásokról.
  • Levezényli az előre eltervezett leltározásokat.
  • Kezeli, és a hulladékudvarhoz juttatja a raktárban keletkező hulladékot.
  • Rendet tart a raktárban.

Elvárások

  • Többéves raktáros munkatapasztalat.
  • Jó fizikai állapot.
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség.
  • Alkalmanként szombati munkavégzés.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Microsoft Office magabiztos kezelése (különös tekintettel az Excelre és az Outlookra!)

Előnyök

  • 3 évnél több raktáros munkatapasztalat.
  • Naturasoft raktárkezelő program ismerete.
  • SAP ismerete.
  • Microsoft Dynamics NAV ismerete.
  • TERC ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Megbízható, stabil vállalati háttér.
  • Hosszútávú munkaviszony.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!