Területvezető munkalehetőség faipari termelő vállalatnál

SZÁM-PONT Kft.
Letenye
2021. 07. 15.

Dél-zalai, faipari vállalkozás számára keresünk területvezető munkatársat

Feladatok

  • a területen dolgozók munkájának irányítása, szervezése;
  • a munkavállalók motiválása, hatékony munkahelyi légkör kialakítása;
  • minőségellenőrzés, a minőségügyi követelmények dokumentálása;
  • a gyártósori folyamatok hatékonyságának fejlesztése, a termelési terv megvalósítása;
  • gépek, eszközök, készletek folyamatos ellenőrzése;
  • folyamatos kapcsolattartás a gyár többi szervezeti egységeivel.

Elvárások

  • érettségi;
  • felhasználói szintű számítástechnikai gyakorlat (MS Word, Excel);
  • munkavezetői tapasztalat;

Előnyök

  • gyártási környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • béren kívüli juttatások: év végi prémium, teljesítményhez kötött mozgóbér, felelősségpótlék;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • folyamatos fejlesztések mellett fejlődési lehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető