Szaktanácsadó-értékesítőt keresünk mezőgazdasági input anyagok forgalmazására Nagykanizsán

Plurimus Kft.
Nagykanizsa
2021. 10. 08.

Szaktanácsadót-értékesítőt keresek nagykanizsai központú, mezőgazdasági input anyagok (növényvédőszer, műtrágya, vetőmag) kis- és nagykereskedelmével foglalkozó cég számára.

Feladatok

  • A céghez beérkező, szerződött partnerekkel való kapcsolattartás, szaktanácsadás. A mezőgazdasági termelő segítése a növényvédelemmel kapcsolatos döntésekben, tápanyaggazdálkodásban, vetőmag választásban, valamint a mezőgazdasági termeléshez szükséges egyéb kérdésekben.

Alkalmazás típusa: főállású, határozott időre szóló alkalmazotti jogviszony, rugalmas munkaidő beosztás

Elvárások

  • Agrár végzettség és/vagy tapasztalat a mezőgazdasági termeléssel kapcsolatban (kifejezett előny a növényorvosi, és/vagy növénytermesztési szakdiploma és a szaktanácsadói gyakorlat/tapasztalat)
  • Magas fokú, önálló, kreatív, pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • Saját munkára való igényesség,
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel, Word),
  • Csapatmunkában dolgozni való képesség,
  • Szezonális többletmunka vállalása,
  • Agilitás, türelmes hozzáállás a partnerekhez.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat, de ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • kifejezett előny a növényorvosi, és/vagy növénytermesztési szakdiploma és a szaktanácsadói gyakorlat/tapasztalat

Amit kínálunk

  • Próbaidőt követően kiemelkedő bérezés,
  • Tapasztalt szakmai vezetők által a munkába való betanítás,
  • Biztosítjuk a munkához szükséges eszközöket,
  • Gyakoriak a céges rendezvények,
  • Rugalmas munkaidő beosztás, esetenként távmunka lehetőség,
  • Étkező helyiség a cégen belül,
  • Céges telefon, laptop,
  • Családbarát hozzáállású vezetőség,
  • Szakmai rendezvényeken való részvételi lehetőség, továbbképzés,
  • Kreatív, változatos, izgalmas munka,

Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető telephely.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!