Gyártás, termelés

Betanított gyártósori operátor munkalehetőség Nagykanizsán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagykanizsa
2017. 05. 17. 12:49

Gyártósori operátorokat keresünk Nagykanizsai cégünkhöz!

Állandó egy műszakos munkarendbe (H-CS: 7-16, P: 7-11)

Elvárások:

  • Precizitás, pontosság, jó kézügyesség, monotonitás tűrés
A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:
  • Cafetéria
  • Jelenléti ill. teljesítmény Prémium
  • Helyi útiköltségtérítés: 15 Ft/km!

  • Emailben, önéletrajzzal: job.methkft@gmail.com
  • Címünk: 8800 Nagykanizsa, Csengery utca 102.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése