Adminisztráció, irodai munka

Idegenforgalmi ügyintéző állás a Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft.-nél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalakaros
2018. 01. 22. 15:07

A Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft. 2 fő idegenforgalmi ügyintézőt keres azonnali kezdéssel

Pályázati feltételek:

  • középfokú végzettség
  • német nyelv társalgási szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ellátandó feladatok:

  • a Zalakarosi Tourinform irodában napi feladatok ellátása, vendégek fogadás, információnyújtás
  • az irodavezető és az ügyvezető napi munkájának segítése
  • rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív közreműködés
  • pályázatokban való adminisztratív közreműködés
  • marketing asszisztensi feladatok

Munkáltató:

  • Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • rendezvényszervezői, marketing ismeretek
  • helyismeret
  • egyéb idegen nyelv ismerete
  • “B” kat. gépjármű vezetői engedély
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Elérhetőség: molnarveronika@zalakaros.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése