Marketing, média, újságírás, PR

A Gránit Gyógyfürdő Zrt.-nél marketing ügyintéző pozícióban álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagykanizsa és környéke
2018. 05. 04. 11:57

A Zalakarosi Fürdő 4 évszakos családi fürdő, ahol az élmények és az egészség találkozik.
A fürdő többszörösen is különleges, itt a gyógyulásnak, pihenésnek, lazításnak és az önfeledt szórakozásnak is helye van. Stabil háttérrel rendelkező, 50 éves múltra visszatekintő fürdő vagyunk, versenyképes fizetéssel, vonzó életpálya modellel.

Pozíció: marketing ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:
• A marketing kommunikációs stratégia megvalósítása és koordinációja
• Termékbevezetések és kommunikációs kampányok menedzselése – beleértve a nyomtatott anyagok gyártását is
• Értékesítéshez kapcsolódó marketingkommunikáció koordinálása (anyagok tervezése, gyártása; dekoráció, video, stb)
• A stratégiai partnereket célzó marketing aktivitások teljeskörű szervezése az érintett funkciók képviselőivel együttműködve

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum 1 év marketing tapasztalat, hasonló munkakörben
• Egyetemi/főiskolai diploma marketing területen
• középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
• MS Office ismerete
• Kiváló kommunikációs készségek szóban és írásban egyaránt
• Szervezési és projektmenedzsment készségek
• Jó csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes
• Jó problémamegoldó képesség
• Analitikus gondolkodás
• Rendezett, precíz és megbízható személyiség
• Online marketing és közösségi média trendek és ezzel járó feladatok ismerete

Fényképes Önéletrajzát és motivációs levelét küldje a titkarsag@granitzrt.hu email címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése