Garanciális ügyintéző álláslehetőség Nagykanizsán versenyképes bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagykanizsa
2017. 10. 11. 13:59

Garanciális ügyintéző munkatársat keresünk*Nagykanizsán*!

• Feladatok:- vevőkkel való kapcsolattartás – bejövő megrendelés rögzítés,visszaigazolás küldése – garanciális ügyintézés,vevőszolgálati ügyek bonyolítása.

• Elvárások: – középfokú végzettség – tárgyalóképes,legalább középfokú német nyelvtudás – kiváló kommunikációs képesség – dinamikus személyiség,motivált lelkes csapatjátékos – B kategóriás jogosítvány – Terhelhetőség, rugalmasság.

• Előny: – vevőszolgálati vagy garanciális területen szerzett szakmai tapasztalat.

• Amit kínálunk: – versenyképes bérezés – béren kívüli juttatások(jelenléti prémium,utazási költségtérítés) – ingyenes jogi tanácsadás – biztos munkahely – kiváló munkakörülmények.

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével lehet az anita.borsos@kanizsatrend.hu e-mail címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése