Adminisztráció, irodai munka

Épületgépész ügyintéző/műszaki ellenőr állás Nagykanizsán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Önkormányzati tulajdonú cég nagykanizsai irodájába keresünk épületgépészt.

Feladatok:

  • Az önkormányzati tulajdonú ingatlanok üzemeltetését biztosító épületgépészeti feladatok megszervezése, ellenőrzése, elszámolása.
  • A cég által kezelt társasházak épületgépészeti feladatainak ellenőrzése.
  • Gépészeti beruházások előkészítése kivitelezők, vállalkozók bevonásával.
  • Műszaki átvétel lefolytatása, elszámolások készítése.

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • B-kategóriás vezetői engedély
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata, elektronikus levelezés és szakmaspecifikus szoftverek ismerete

Az önéletrajzot kérjük 2018. október 10-ig, az nkvg@nagykanizsa.hu központi e-mail címünkre vagy az alábbi posta címre szíveskedjenek megküldeni:
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.
8800 Nagykanizsa, Garay u. 21.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése